UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 12178304
nr 1217 8304
Väggpendyl
Gustaviansk stil. Höjd: 67
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:19:44
150 kr
Den Gustavianska stilen